Cnc obrábění

Provádíme obrábění běžných kovových materiálů na CNC obráběcím centru. Obrábíme ve třech osách s možností přídavné čtvrté osy. Rozjezdy v osách X 1050 mm, Y 540 mm Z 560 mm. Poskytujeme maximální možnou kvalitu za přijatelnou cenu.


Svařování

Provádíme běžné svářečské práce metodou MIG/MAG.

Kovovýroba - výrobky z plechu

V oblasti zpracování kovu se soustřeďujeme na výrobu z pozinkovaného plechu. Plech zpracováváme klasickýma metodami, jako jsou stříhání, ohýbání, zakružování, nýtování, falcování a jiné.

Výroba plechových nádob

Kovové nádoby převážně vyrábíme pro našeho odběratele firmu MMCITÉ. Jedná se o široký sortiment kruhových nádob, které jsou využívány pro potřeby městského mobiliáře.

Plechové nádoby-koše

Výroba květináčů

Nově jsme začali výrobu květináčů z pozinkovaného plechu. Rozměr květináčů je možno přizpůsobit požadavkům zákazníka. Květináče jsou oblíbené pro svůj industriální vzhled a praktičnost. Možno použít jako samostatný květináč nebo jako obal. Pozinkovaný plech je vhodný pro výrobu květináčů z důvodu vysoké odolnosti povětrnostním vlivům. Po čase se pozinkovaný plech pokryje matně šedou patinou, která dodá na zajímavém vzhledu. Připravujeme výrobu květináčů z nerezu.

Plechové květináče

Kontakty

Zde nám můžete zaslat zprávu.

Adresa

Viktor Ševčík
Kopec 298
Valašské Klobouky 76601


IČO: 72358491
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Telefony:
Lepení a svařování plastů: 608 797 756
Opravy laminátů: 730 609 325

plastremo-mapa
Plastremo-svařování plastů